Reklam

Soundflower

Soundflower Mac için

  • Ücretsiz
  • Türkçe dilinde
  • Version: 2.0.b2

Farklı uygulamaların ses kartınıza erişmesine izin verin

Bir uygulamanın ses kartınıza erişmesini veya ses kartıyla başka bir uygulama ile etkileşimde bulunmasını sağlamak istediniz mi? Soundflower , uygulamaların diğer uygulamalara ses iletmesini sağlayan ücretsiz bir ses sistemi uzantısıdır.

Soundflower, bir ses cihazının arayüzünü öykünür, ancak herhangi bir ses uygulamasının ihtiyaç duyulan başka bir destek olmadan ses göndermesine ve almasına izin verir. İki ses cihazından biri olarak açılır (2ch / 16ch). Çoğu insan ve ihtiyaç için, 2 kanallı cihaz yeterlidir.

Bir uygulamanın ses kartıyla başka bir uygulama ile etkileşime girmesini istiyorsanız, ilk uygulamadaki Çıkış Aygıtı olarak Soundflower'ı ve ikinci uygulamadaki giriş aygıtı olarak Soundflower'ı seçin. Bir uygulama ses aygıtlarını belirtmenize izin vermiyorsa, Soundflower'ı Sistem Tercihlerindeki Ses panelinin içindeki varsayılan giriş veya çıkış aygıtını veya yalnızca hafif bir zor olan Audio MIDI Setup yardımcı programı uygulamasını kullanarak yapabilirsiniz.

Bir ses kanalı kurduğunuzda öncelikle parazit duyabilirsiniz ve eğer öyleyse, geliştiriciler her iki uygulamanın tampon boyutunu (her uygulamada ayarlanır) artırmanızı önerir. Birden fazla uygulama çıktılarını aynı kanala gönderiyorsa, ses karıştırılacaktır.

Soundflower'ın pratik kullanımları, her iki sesle de röportajlar yapmaktır. Bu yüzden Skype ile bir röportaj yapmak ve sadece bir ses duymak yerine, Soundflower daha profesyonel bir prodüksiyon için sesleri kaydetmenizi sağlar. Alternatif olarak, iTunes ve Spotify gibi uygulamalardan diğer uygulamalara ve cihazlara ses yönlendirmek için kullanışlıdır.

Bu yüklemenin OS X 10.5.8+ için olduğunu unutmayın. OS X 10.4 uyumlu sürümü de (Sürüm 1.4.3) indirebilirsiniz. .

Soundflower, oldukça etkili ve ücretsiz bir ses yönlendirme çözümüdür. .

501 SoundflowerBed olmayan yönetici kullanıcılar için daha fazla izin düzeltmesi: iSchemy tarafından sunulan yeni 'tüm kanallara klon' özelliği. Ses düzeyi denetimleri artık logaritmik değil. 501 olmayan yönetici kullanıcılar için izinler düzeltildi Lion SoundflowerBed yükleme sorunları giderildi

Değişiklikler

  • 501 SoundflowerBed olmayan yönetici kullanıcılar için daha fazla izin düzeltmesi: iSchemy tarafından sunulan yeni 'tüm kanallara klon' özelliği. Ses düzeyi denetimleri artık logaritmik değil. 501 olmayan yönetici kullanıcılar için izinler düzeltildi Lion SoundflowerBed yükleme sorunları giderildi

AVANTAJLAR

  • Farklı uygulamaların aynı anda ses kartlarına erişmesine izin verir
  • 2 ve 16 kanal sesini destekler

DEZAVANTAJLAR

  • İlk önce sesin paraziti olabilir
  • İlk başta yapılandırma zor olabilir

Reklam

mac için Ses en fazla indirilenler

Reklam

Soundflower

İndir

Soundflower 2.0.b2 Mac için

Reklam

Soundflower hakkında kullanıcı değerlendirmeleri

Eğer Soundflower denediniz mi? Düşüncelerinizi bırakın siz olun!

Soundflower için alternatifler

Uygulamaları Keşfetme

Reklam

×